Balıkesir Nakliyat Ambarı

Balıkesir Nakliyat Ambarı

Balıkesir nakliyat ambarı olarak sizlere kaliteli bir hizmet veriyoruz. Bandırma ve Balıkesir' den Türkiye' nin her yerine her türlü eşya taşımacılığı yapılıyor. Aynı zamanda tehlikeli eşyaların, malzemelerin de taşınması söz konusudur. Ağır olan eşyalarınızın taşınması mümkün olmayabilir Bunun için de asansöre hizmeti veriyoruz. Ülkemizde depolama hizmetleri yaklaşık 50 yıllık bir geçmişe sahiptir. Ürünleriniz tarafınıza teslim edildiği andan itibaren garantimiz kapsamındadır. Mallarınız, teslim alınmasından alıcıya teslimine kadar sigortalıdır. Oluşabilecek tüm sorunlar bize aittir. Kayıp, hasar ve çiziklerden aklınıza gelebilecek her türlü sorunla ilgileniyoruz.

Şehir İçi Ve Şehirler Arası Taşımacılık

Balıkesir nakliyat ambarı olarak sizlere son derece kaliteli ve güzel bir hizmet veriyoruz eşyalarınız kusursuz bir şekilde taşıyor ve herhangi bir sorun olmasına müsaade etmiyoruz. Müşteri memnuniyetine önem veriyor hem şehir içi hem de şehirlerarası nakliye hizmeti vermekle sorumluyuz. Şehir içi nakliyat işlemleri yapılmadan önce bireysel olarak seçme planın hazırlanması gerekiyor. Bu oldukça büyük bir fayda sağlar size taşınma sırasında eşyalarınızın zarar görmemesi için en çabuk ve en hızlı şekilde işlemin gerçekleştirilmesi firma tarafından yapılması gerekiyor. Eşyaların araçların iç kısmına sabitlenmesi olası herhangi bir kazada eşyaların düşmesini engeller. Sarsılma çarpma kırılma gibi durumların olması mümkün olmaz bu şekilde eşyalar daha güvenli bir şekilde taşınmış oluyor eşyalar sigortalanarak herhangi bir kazadan korunmuş olur. Sigortası olmayan eşyalar kaza anında firma tarafından karşılanmaz Bütün masraflar sizlere kalmış olur. Balıkesir nakliyat ambarı tarafından son derecede kaliteli ve güvenilir bir hizmet veriyoruz.

Sigortalı Nakliye Hizmetleri

Balıkesir nakliyat ambarı olarak eşyalarınızı koruma altına alıyor ve sigortalı bir şekilde eşyalarınız taşımaya karar veriyoruz. Eşyalarınız Balıkesir' den Türkiye' nin her yerine sorunsuz bir şekilde taşınır. Eşyalarını da herhangi bir şekilde zarar gelmemesi için firmamız bunu karşılar eşyaların ilk olarak üstlenmesi gerektiği hakkında birlikte yapmanızda fayda var üstten içerisinde yer alan eşyalarınızı firmamız ile paylaşmanız hem sizin için hem de bizim için çok daha iyi olacaktır bu eşyaları tek tek özel bir şekilde paketleyip taşıyoruz. 

Avantajlarımız

Tüm ürün ve eşyalarınız güvenli olarak profesyonel personeller tarafından son teknoloji araçlarımız ile taşınır.
Tüm ürün ve eşyalarınız söz verdiğimiz sürede istediğiniz yere sorunsuz şekilde teslim edilir.
Ekibimiz nakliye ve ambar nakliyatı konusunda tüm eğitimlerini almış, yeterli tecrübeye sahip personeller tarafından taşınır.
Tüm ürün ve eşyalarınız sigortalı olarak taşınır ve istenmeyen durumlarda sigorta firması tarafından zarar karşılanır.
17 yıllık tecrübemiz ile gönderilerinizi en güvenli şekilde nakledilip zamanında teslimi sağlanır.
Ambar merkezimizde ve nakliyatta kullandığımız tüm araçlar son sistem teknoloji ile donatılmıştır ve canlı takip edilmektedir.

Fiyat Teklifi

Anlık teklif almak için hemen arayın.

Fiyat Teklifi Talebi

Fiyat talebi için formu doldurulabilir, whatsapp ve iletişim numaralarımızdan bize hemen ulaşabilirsiniz.

0544 243 18 17

Çalışma Bölgelerimiz

Bandırma'dan, Erdek'den, Gönen'den, Karacabey'den ve Mustafakemalpaşa'dan; Akdeniz, ege, marmara, karadeniz, doğu anadolu, iç anadolu, güneydoğu anadolu, trakya bölgelerine ve Adana, Adapazarı, Adıyaman, Afyonkarahisar, Ağrı, Aksaray, Amasya, Ankara, Antalya Ardahan, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bartın, Batman, Bayburt, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çerkezköy, Çorum, Çorlu, Denizli, Diyarbakir, Düzce, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Gebze, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Iğdır, Isparta, İstanbul, İskenderun, İzmir, Kahramanmaraş, Karabük, Karaman, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kilis, Kırıkkale, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Mardin, Mersin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Şanlıurfa, Şırnak, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Uşak, Van, Yalova,Yozgat, Zonguldak il ve bu illerin bir çok ilçesine ambar, parça, parsiyel, Ambar Kargo ve komple yurtiçi taşımacılık ve Nakliyat Ambarı taşımacılığı yapmaktadır.

Adres

Paşaalanı Mah. Yeni Sanayi Sitesi 55. Sok. No: 16/A Karesi / BALIKESİR

Copyright 2022 Tüm hakları Saklıdır | by Taşkın Bilişim